Stefan Dimoski: Shtetasi i Shqipërisë e sulmon 39 vjeçarin nga një fshat i Strugës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më datë 23.11.2021 rreth orës 16.30, në magjistralen Strugë-Qafethanë është prishur rendi dhe qetësia publike me sulm fizik të kryer nga L.Z. nga Republika e Shqipërisë ndaj 39 vjeçarit nga një fshat i Strugës.

MPB- Strugë po punon në zbardhjen e ngjarjes, pas së cilës do të bëjë kallëzim përkatës.
(Struga Ekspres)

The post Stefan Dimoski: Shtetasi i Shqipërisë e sulmon 39 vjeçarin nga një fshat i Strugës appeared first on Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy