Bastiset një shtëpi në një fshat të Strugës, kapet me drogë 42 vjeçari

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bastisje në Oktis të Strugës, është gjetur drogë, një person është arrestuar

Me datë 27.02.2023, oficerë policorë nga Njësia për Punë të Brendshme Strugë ka privuar nga liria N.L.(42) nga fshati Oktis i Strugës.
Gjatë bastisjes në banesën e tij, të kryer me urdhër të gjykatës, i është gjetur dhe konfiskuar marihuanë. Ai është ndaluar në stacionin e policisë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngrihet padi e duhur. SPB Ohër

Bastiset një shtëpi në një fshat të Strugës, kapet me drogë 42 vjeçari shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy