Bastiset shtëpia e 43 vjeçarit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprës penale “prodhim, posedim, ndërmjetësim dhe tregtim pa leje të armëve apo lëndëve shpërthyese”, Njësia për Punë të Brendshme Strugë ka ngritur kallëzim penal kundër M.Ç( 43) nga fshati Drasllajcë i Strugës. Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij me urdhër të gjyqit , oficerët e policisë gjetën dhe sekuestruan një pistoletë ,,Walter ,, të kalibrit 9 mm dhe 10 gëzhoja të gjahut me kalibër 16 mm që ai posedonte në mënyrë të paligjshme. SPB Ohër, Zëdhënëse Merlina Islami

Bastiset shtëpia e 43 vjeçarit shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy