I riu kapet me kokainë në Strugë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

MPB-Strugë ka paraqitur kallëzim penal kundër S.M (33) nga Gostivari, për shkak të ekzistimit të dyshimit për kryerjen e veprës penale “Prodhimi dhe vendosja në treg e paautorizuar e drogave narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve”. Gjatë kontrollit të kryer në rrugën “Partizanska” në Strugë, në veturën e pasagjerëve me të cilën po transportohej i akuzuari, zyrtarët policorë kanë gjetur dhe konfiskuar drogën dehëse,kokainë.

I riu kapet me kokainë në Strugë shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy