Ja çfarë thonë nga policia pasi humbi jetën 21 vjeçari nga Veleshta

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më datë 14.05.2023 rreth orës 00:50 në rrugën rajonale Strugë-Dibër, në hyrje të fshatit Veleshtë, A.O.(21) nga i njëjti fshat , duke drejtuar veturën e tipit “Volkswagen Golf” me targa të Strugës, ka humbur kontrollin dhe është larguar jashtë rrugës. Në vendin e aksidentit, shoferi pëson lëndime të renda, ndërron jetë nga plagët e marra dhe nga ana e mjekut të spitalit në Strugë konstatohet vdekja. Në vendngjarje është kryer kqyrje nga Prokurori Publik dhe ekipi i NjPB Strugë.
SPB-Ohër, Zyra për marëdhënie me publikun.

Ja çfarë thonë nga policia pasi humbi jetën 21 vjeçari nga Veleshta shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy