Jeton Shaqiri: Struganët në Shkup bëhen bashkë (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Jeton Shaqiri: Struganët në Shkup bëhen bashkë (FOTO)

Struganët në Shkup…

Ishte kënaqësi dhe gëzim që me Krenarin të takohemi në tryezë iftari dhe të kalojmë çaste të ngrohta me struganët dhe struganet që jetojnë dhe veprojnë në Shkup.

Bashkëbiseduam sepse sfidat i kemi të njejta, malli për bukuritë e Strugës.

😁Ç’kemi, vllai?
Jeton Shaqiri

Advertisement

Advertisement

The post Jeton Shaqiri: Struganët në Shkup bëhen bashkë (FOTO) appeared first on Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy