Jeton Shaqiri: Zona zgjedhore 5 nuk po punon vetëm për fitore por edhe për rezultat historik (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Jeton Shaqiri: Zona zgjedhore 5 nuk po punon vetëm për fitore por edhe për rezultat historik (FOTO)

Zona zgjedhore 5 nuk po punon vetëm për fitore por edhe për rezultat historik sepse qytetarët e meritojnë

Zona 5 aktive gjithandej

Me deputeten aktuale dhe të ardhshme Arbana Pasholli sot takuam banorët e Qendrës Zhupë për ta prezentuar Frontin Europian derisa kolegu Kreshniku ishte në Krushevë.

🇪🇺Gjithandej po mirëpritet ideja e Frontit Europian, sikur qytetarët moti kohë e kanë dëshiruar dhe pritur.

Advertisement

The post Jeton Shaqiri: Zona zgjedhore 5 nuk po punon vetëm për fitore por edhe për rezultat historik (FOTO) appeared first on Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy