Kapen me drogë dy të rinj në Strugë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dje më datë 25.07.2022, në ora 14:30 në rrugën “Marks-Engels” në Strugë, zyrtarë policorë nga MPB Strugë kanë ndaluar 19-vjeçarin K.A. nga Manastiri, të cilit i është gjetur dhe konfiskuar marihuana.

Pas dokumentimit të plotë të rastit do të dorëzohet parashtresa përkatëse, njofton MPB.

Në një rast tjetër, më 25 korrik 2022, në ora 21:20 në rrugën “Veljko Vllahoviq” në Strugë, zyrtarë policorë nga MPB Strugë kanë privuar 23-vjeçarin A.S. nga Shkupi, pasi i është gjetur dhe konfiskuar marihuana. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të dorëzohet një parashtresë përkatëse.
(Struga Ekspres)

Kapen me drogë dy të rinj në Strugë shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy