Kapet 56 vjeçari duke vjedhur pjesë të makinave në rrugën Veleshtë-Belicë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dje më datë 24.04.2022 në ora 14.40 në rrugën lokale Velesthtë-Belicë e Poshtëme, nga ana e punonjësve policorë të stacionit policor Strugë është arrestuar H.A (56) nga Republika e Shqipërisë. Ai u kap duke vjedhur në një biznes për pjesë makinash.

Sendet e konfiskuara i janë gjetur dhe i janë kthyer pronarit, ndërsa personi është dërguar në komisariat. Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tij do të ngrihet një kallëzim përkatës.(Struga Ekspres)

The post Kapet 56 vjeçari duke vjedhur pjesë të makinave në rrugën Veleshtë-Belicë appeared first on Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy