Kastriot Rexhepi flet pas “zhdukjes” së tij: Ja pse u strehova për ta mbrojtur veten dhe familjen time

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kastriot Rexhepi,ish deputeti i Lëvizjes Besa,tashmë i përjashtuar nga Bilall Kasami në një konferencë për shtyp para pak minutash tregon të gjithë situatën se pērse nuk ishte prezent në sallën e Kuvendit për ta rruzuar qeverinë e Zoran Zaevit, shkruan Struga Ekspres.

“Unë jam pro BE-së dhe lëvizjes para të vendit dhe jo kthimit prapa.Unë nuk jam kidnapuar ditën që refuzova të votoj kundër qeverisë,unë jam strehuar diku për ta mbrojtur veten dhe familjen time sepse nëse do isha prezent do isha i sulmuar të paktën verbalisht.
Nuk janë të vërteta se ka patur video kompromentuese për mua, unë e kam bërë me dëshirën time sepse jam i mendimit që vendi të ec përpara”, u shpreh deputeti Rexhepi.
(Struga Eksprss)

Kastriot Rexhepi flet pas “zhdukjes” së tij: Ja pse u strehova për ta mbrojtur veten dhe familjen time shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy