Katër shoferë të dehur nga Struga ngelin pa patentë shoferi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më 20 dhe 21 gusht 2022, në periudhën prej orës 23:00 deri në ora 05:00, është kryer aksion kontrolli i trafikut në zonën e SPB-Ohër, informon Struga Ekspres.

Nga ana e zyrtarëve policorë janë gjobitur 12 drejtues të mjeteve motorike, të cilët kanë drejtuar makinën nën ndikimin e alkoolit (Ohër 1, Strugë 4 dhe Kërçovë 7). Menjëherë ata janë përjashtuar nga qarkullimi, u janë marrë lejat e makinave dhe u janë dorëzuar urdhërpagesat, njofton MPB.(Struga Ekspres)

The post Katër shoferë të dehur nga Struga ngelin pa patentë shoferi appeared first on Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy