Këngëtari nga Frëngova Jetmir Etemi, shkëlqen me këngën e re “Eja eja pranë moj” (VIDEO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jetmir Etemi, këngëtari i talentuar nga Frëngova e Strugës vjen edhe me një super këngë popullore pas suksesit të madh të këngës “Shumë urime,shumë dëshira”, e realizuar mjeshtërit nga Ndriçim Musai, i cili orkestroi dhe realizoi muzikën e kësaj kënge.

Këngëtari frëngoovar tashmë i njohur për publikun shqiptar vjen me një këngë të re “Eja eja pranë moj”, e realizuar edhe me videoklip nën kujdesin e produksionit të njohur “LEDI PRODUCTION”

Këngëtari nga Frëngova e Strugës edhe këngën e tij të dytë e ka interpretuar mrekullisht ku pritet që publiku shqiptar ta duartrokras ngrohtë pasi interpretimi i tij le shumê për të dëshiruar.

Jetmir Etemi, jeton dhe vepron në Zvicër prej shumë vitesh.Ja kënge e re e Jetmir Etemit.

Advertisement

Këngëtari nga Frëngova Jetmir Etemi, shkëlqen me këngën e re “Eja eja pranë moj” (VIDEO) shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy