LAJMI I FUNDIT: 13 viktima dhe 1964 të infektuar me koronavirus në Maqedoni

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nga ISHP, kanë bërë me dije se gjatë 24 orëve të fundit nga 7724 testet të kryera kanë rezultuar pozitiv me covid 19 gjithsej 1964 persona.

Poashtu gjath 24 orëve kanë humhur jetën 13 persona.(Struga Ekspres)

LAJMI I FUNDIT: 13 viktima dhe 1964 të infektuar me koronavirus në Maqedoni shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy