LAJMI I FUNDIT: Petrit Pollozhani, profesori nga Struga i bashkohet Lëvizjes Besa

Pinterest LinkedIn Tumblr +
LAJMI I FUNDIT: Petrit Pollozhani, profesori nga Struga i bashkohet Lëvizjes Besa

Mirëse na erdhe z.Pollozhani!

Sot në selin e Lëvizjes BESA në Tetovë, pata knaqësin ta mirëpres në takim profesorin universitar nga Struga z.Petrit Pollozhani. Nga sot, ai do të jetë pjesë e Lëvizjes BESA dhe do të jetë një vlerë e shtuar në subjektin tonë politik. z.Pollozhani do të kontribojë në ndërtimin e politikave ekonomike si dhe gjetjen e zgjidhjes për problemet ekonomike në vendin tonë.

Lëvizja BESA është e hapur për çdo profesionist dhe për të gjithë ata që duan të sjellin ndryshimin në gjithë Maqedoninë e Veriut.

Shkruan Bilall Kasami

Advertisement

LAJMI I FUNDIT: Petrit Pollozhani, profesori nga Struga i bashkohet Lëvizjes Besa shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy