Lëndohet në oborrin e tij një i mitur nga Llabunishti

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më datë 04.08.2022 në ora 21:10 në Stacionin policor të Veleshtës është raportuar se një i mitur nga fshati Labunishtë është sjellë me lëndime në një objekt privat shëndetësor në fshatin Veleshtë. Oficerët e policisë kanë kryer kontroll dhe është konstatuar se i mituri ka pësuar lëndime në oborrin e tij kur ka prekur një gardh pranë të cilit kishte linja të ulëta të energjisë elektrike. Për ngjarjen është njoftuar prokurori publik dhe po punohet për zbardhjen e rastit. SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Lëndohet në oborrin e tij një i mitur nga Llabunishti shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy