Lulzim Nasufi dhe Ziadin Sela takojnë Konsulin e përgjithshëm të Republikës së Kosovës (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sot në zyrat e Aleancës Për Shqiptarët -Dega Strugë, patëm në vizitë zyrtare z. Agim Krasniqi, Konsulin e përgjithshëm të Republikës së Kosovës.

Në takimin zyrtarë mori pjesë ish kryetari i Aleancës Për Shqiptarët z. Ziadin Sela, kryetari i Degës së ASH – Strugë, Lulzim Nasufi, këshilltarët e ASH – Strugë, Premtime Zylali, Nijazi Xhumkar dhe Argent Alasani, ku u bisedua për aktivitetin dhe veprimtarinë e Konsulatës së Republikës së Kosovës në Strugë, si dhe për projektet të cilat kanë në plan t’i realizojnë në të ardhmen.

Në një bisedë të ngrohtë, Konsulit të përgjithshëm, i potencuam edhe përkrahjen dhe bashkëpunimin tonë të pa rezervë në të ardhmen në te gjitha projektet në Strugë dhe më gjërë.

Aleanca Për Shqiptarët – Dega Strugë

Advertisement

Advertisement

Lulzim Nasufi dhe Ziadin Sela takojnë Konsulin e përgjithshëm të Republikës së Kosovës (FOTO) shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy