Lulzim Nasufi organizon takim me mërgimtarët e Strugës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ftesë

Me iniciativë të kryetarit të Aleancës për Shqiptarët dega në Strugë z.Lulzim Nasufi duke shfrytëzuar rastin që janë në pushim vjetor këtu në vendlindjen e tyre mërgimtarët, e shohim te arsyeshme të organizohet një tryezë e rrumbullakët me mërgimtarët e Strugës dhe rrethinës së saj.
Në takim do të jenë prezent edhe kryetari i partisë Aleanca për shqipëtarët z.Ziadin Sela si dhe deputeti i zonës z. Syrija Rashidi.

Temë diskutimi do të jenë :

1. Si deri tek nevoja e domosdoshme për NRYSHIM në vendlindjen tonë ?

Advertisement

2. Të ndryshme

Prezenca juaj do ja shtoj vlerat dhe rëndësinë takimit .

Takimi do të mbahet në ambientet e hotel Beogradit në datë 30.07.2022 në ora 10:30.

Me respekt Lulzim Nasufi ,kryetar i ASH -së dega Strugë

Advertisement

Lulzim Nasufi organizon takim me mërgimtarët e Strugës shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy