Merlina Islami: Arrestohen 3 strugan për prishjen e rendit dhe qetësisë publike

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më datë 14.11.2022 në ora 01:00 në Njësinë për Punë të Brendshme Strugë janë arrestuar M.M. (42), V.M (65) dhe E.M (35), të gjithë nga Struga. Rreth orës 00:30 në rrugën “Memet Iljaz” në Strugë kanë bërë prishjen e rendit dhe qetësisë publike duke e sulmuar fizikisht N.M.(58) nga Struga. Ndaj sulmuesve do të ngrihet padi e duhur. SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Merlina Islami: Arrestohen 3 strugan për prishjen e rendit dhe qetësisë publike shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy