Bëni Like Struga.info në Facebook


Merlina Islami: Arrestohet strugani

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Me datë 14.12.2022, oficerë policorë nga Njësia për Punë të Brendshme Strugë, me urdhër të gjykatës, kanë bastisur shtëpinë e D.U.(47) nga Struga dhe kanë gjetur dhe konfiskuar lëndë pluhuri të bardhë. Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngrihet padi e duhur . SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Merlina Islami: Arrestohet strugani shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy