Njoftim nga policia e Strugës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në Ohër dhe në Strugë, nesër do të jetë në fuqi një regjim i veçantë i qarkullimit për shkak të vizitës së Presidentit të Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj.

Për këtë, Sektori i Punëve të Brendshme, Ohër, apelon qytetarët që të respektojnë urdhrat e punonjësve të policisë në rrugë.
(Struga Ekspres)

Njoftim nga policia e Strugës shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy