Pensionohet Zimer Limani, mësuesi simbol që mbajti gjallë dritën e arsimit në Bogovicë mbi 40 vjet (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pensionohet Zimer Limani, mësuesi simbol që mbajti gjallë dritën e arsimit në Bogovicë mbi 40 vjet (FOTO)

Pensionohet Zimer Limani, mësuesi simbol i Strugës, i cili mbajti gjallë ditën e arsimit mbi 40 vite në shkollën e Bogovicës, SH.F.K.Liria, njofton Struga Ekspres.

Mësuesi Zimer Limani sonte në ambientet e restorant “Panorama” në Strugë bashkë me kolegët dhe miqtë e tij festoi pensionimin ku të gjithë uruan me shumë emocion bashkë me drejtorin Selami Alla.

Struga Ekspres sjell pamjet nga Restorant “Panorama” në Strugë, ku mësuesi Zimer Limani shijon mbrëmjen bashkë me kolegët e tij.

Advertisement

Advertisement

Pensionohet Zimer Limani, mësuesi simbol që mbajti gjallë dritën e arsimit në Bogovicë mbi 40 vjet (FOTO) shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy