Rrahje në Strugë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Me datë 12.03.2023 në orën 04.20 në rrugën ” Korpusi 15” është bërë prishja e rendit dhe qetësisë publike me sulm fizik nga D.U dhe K.M ndaj A. Sh (43) të gjithë nga Struga. Ndaj sulmuesve do të ngrihet padi e duhur. SPB Ohër, Zëdhënëse Merlina Islami

Rrahje në Strugë shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy