Struga sot nuk do të ketë ujë deri në ora 19:00, po punohet në rrjetin e ujësjellësit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Për shkak të disa punimeve në rrjetin e ujësjellêsit, që nga mbrëmja e ditës së mërkurë,nga ora 22:00 dhe deri sot (e enjte) në ora 19:00, do të ketë ndërprerje të furnizimit me ujë në të gjithë territorin e Strugës,shkruan Strugw Ekspres.

Pêr këtë ndêrprerje pës shkak të punimeve nê rrjetin e ujêsjellêsit njoftoi ditë më parë edhe vet “NP “Ujësjellës dhe Kanalizime”-Strugë”.

“Të nderuar qytetarë,

Ju njoftojmë se, për shkak të punimeve në rrjetin e ujësjellësit, për lidhjen e gypit ekzistues me gyp të ri, do të bëhet ndërprerja e furnizimit me ujë në të gjithë territorin e Komunës së Strugës, nga e mërkura (11.05.2022) në ora 22:00, deri të enjten (12.05.2022) në orën 19:00.
Faleminderit për mirëkuptimin.

Advertisement

Me respekt,

NP “Ujësjellës dhe Kanalizime”-Strugë”.përcjell Struga Ekspres.

Struga sot nuk do të ketë ujë deri në ora 19:00, po punohet në rrjetin e ujësjellësit shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy