Aplikacionit të popullarizuar gjatë pandemisë i vjen fundit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Houseparty”, një aplikacion për video-bisedë që pati popullaritet kur kufizimet u vendosën për herë të parë vitin e kaluar, do të mbyllet.

Platforma i lejon njerëzit të hyjnë në “dhomat” e video-bisedave me miqtë dhe ajo përjetoi rritje të kërkesës gjatë valës së parë të kufizimeve të COVID-19, me 50 milionë regjistrime në një…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy