Apple ndërpret prodhimin e iPod touch pas 21 vjetësh

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Apple ka njoftuar se do të ndërpresë prodhimin e pajisjes së parë për të dëgjuar muzikë, iPod touch. Kompania thotë se iPod touch do të mbetet i disponueshëm për t’u blerë “vetëm ato që kanë mbetur në stoqe”, shkruan BBC.

iPod touch është përditësuar për herë të fundit më 2019.

MP3 player-i u lansua në vitin 2001 dhe mund të…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy