Bie Facebooku dhe Instagrami

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Facebooku dhe Instagrami kanë rënë nga sistemi, kanë raportuar mijëra përdorues të këtyre rrjeteve sociale në Downdetector.

Përdoruesit janë ankuar se Facebooku dhe Instagrami nuk po iu hapen fare.

Ende nuk dihen arsyet pse ka ndodhur një gjë e tillë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy