Paralajmërohet mbyllja e X-it në Brazil, alarmohet Elon Musk

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Shefi i rrjetit social X, Elon Musk, ka ngrehur alarmin se në Brazil po rrezikohet të mbyllet ky rrjet, pasi vendimit të gjykatës që disa llogari të bllokohen. Musk ka thënë se ky vendim mund të çojë në humbjen totale të të ardhurave dhe mbylljen…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy