Problemet: Bien Whatsapp dhe Instagram

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Whatsapp dhe Instagram kanë sjellë probleme për mijëra përdorues të mediave sociale ndërsa të dy faqet u rrëzuan këtë pasdite.

Nuk dihet se çfarë mund ta ketë shkaktuar këtë problem ndërsa ende nuk ka dalë një njoftim zyrtar nga kompania me seli kryesore në “Silikon Walley”.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy