Revokohet vendimi për ekstradimin e “mbretit të kriptovalutave” nga Mali i Zi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gjykata Supreme e Malit të Zi ka revokuar vendimin për ekstradimin në Korenë e Jugut të Do Kwonit, i dyshuar për mashtrim me kriptovaluta dhe e ka kthyer çështjen në Gjykatën e Lartë të Podgoricës për vendim të ri, raporton RTCG.Revokimi i vendimit për ekstradim…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy