Shefi i Snapchatit thotë se ambiciet e Facebookut me metaverse janë hipotetike

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Themeluesi i Snapchatit, Evan Spiegel, ka thënë se ajo që synon të arrijë Facebooku me metaverse është hipotetike dhe e paqartë.

Spiegel ka thënë se kompania e tij është në pozita shumë të favorshme për zhvillimin dhe orientimin e teknologjisë së dekadës së ardhshme falë shërbimeve që aktualisht i ofron dhe përdoren nga miliona njerëz në mbarë botën,…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy