TikToku njofton për aplikacionin e ri, synon ta konkurrojë Instagramin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rrjeti social TikTok po përgatit aplikacion për ndarjen e fotografive që do të konkurrojë me Instagramin.Kompania ka thënë se po punon në një “hapësirë të dedikuar” për foto dhe tekst, dhe disa përdorues kanë marrë tashmë njoftime se postimet e tyre që përmbajnë foto do…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy