“Ik se jam me nerva”/ Historia e veçantë e dashurisë që lindi në sallën e teatrit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Ik se jam me nerva”/ Historia e veçantë e dashurisë që lindi në sallën e teatrit

Një histori dashurie që ka lindur në sallën e teatrit, ku baritoni Armando Likaj performonte ndërsa Alda Shehi që më pas do të bëhej bashkëshortja e tij, ishte në sallë si gazetare. Që prej vitit 2010 Armando Likaj është solisti i parë Bariton pranë T.K.O.B. dhe është një nga artistët që ka performuar në shumë skena prestigjoze me role nga më të spikaturit gjithashtu. Teksa puna e tij flet vetë, Armandi është shumë hermetik për jetën personale, ndaj në “Vizionin e Pasdites” ai vjen në një rrëfim ndryshe, jo vetëm, por me bashkëshorten e tij.

 

Të dy së bashku rrëfyen se si nisi dashuria e tyre në sallën e teatrit, emocionet e kësaj marrëdhënie dhe se si ajo vijon sot.

 

Advertisement

Intervista e plotë:

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy