Artan Imami degjeneron Arjan Çanin: Pronari jot rrafshoi Kinostudion dhe s’e hapët grykën, ti dhe shokët e t’u merrni miliona dhe nuk folët kur u zaptua gjithë ajo pronë ku prodhoheshin filma

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Teksa po zhvillohet një debat i ashpër lidhur me Teatrin Kombëtar, aktori Artan Imami ka “shpërthyer” ndaj gazetarit Arjan Çani i cili po shprehte pikëllimin e tij për shembjen e godinës së vjetër të Teatrit Kombëtar për t’i lënë vendin të riut.

Ata janë përplasur me njëri-tjetrin, duke degjeneruar edhe në fyerje personale.

Imami i ka kujtuar Çanit zaptimin e ish Kinostrudios, vend tek i cili Aleksandër Frangaj ka ngritur disa televizone, ku një pjesë prej tyre i ka shitur.

Aktori i ka kujtuar Çanit këtë skandal të madh duke nënvizuar se asnjë prej tyre nuk ka folur duke e konsideruar si hipokrizi qasjen e sotme.

Advertisement

Teksa po flisnin për argumentet pro dhe kundër, Imami e ka pyetur se pse nuk ka folur për zaptimin e ish Kinostudios, vend ku sot është TV Klan. (TemA)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy