Blendi Fevziu i shqetësuar për të varfrit: Teatri shumë i shtrenjtë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fevziu i shqetësuar për një teatër të shtrenjtë. Mendon që Shqipëria dhe shqiptarët s’e meritojnë një Teatër kaq të shtrenjtë, me 12 mijë vende, me vlerë 30 milion euro.

Një shpenzim i tepërt për moderatorin kur sheh varfërinë e vendit të tij.

Po i njëjti që i mban të informuar çdo sekond të varfrit shqiptarë me jetën e tij luksoze./Opinion

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy