Digjen flamujt izraelitë/ Gjermanët shpërthejnë në protesta kundër Izraelit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Qindra gjermanë dolën në protestë kundër Izraelit.

Në Hanover, policia ndërhyri për të shpërndarë një grumbullim prej 550 personash, për shkelje të rregullave të pandemisë.

Advertisement

Dy njerëz u përpoqën të digjnin flamujt izraelitë.

Natën e kaluar, individë të panjohur dogjën flamuj të Izraelit, duke bërë që autoritetet lokale të rrisin vëmendjen dhe mbrojtjen.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy