Festë së bashku me bashkëshortet, lojtarët e skuadrës së njohur rrezikojnë të ndëshkohen

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ndalimi i grumbullimeve në kohën e koronavirusit është diçka e ndaluar nga autoritetet shëndetësore në mbarë botën. Por, lojtarët e skuadrës së Sevijas nuk kanë menduar kështu.

Ever Banega së bashku me Lukas Okampos, Frank Vaskez dhe Luk De Jong kanë kaluar një pasdite në pishinë duke marrë me vete dhe bashkëshortet e tyre.

Fotoja u hodh në rrjetet sociale nga bashkëshortja e Banegas, por më pas e ka fshirë. Megjithatë, materiali është ruajtur dhe ka bërë xhiro në rrjetet online të komunikimit.

Futbollistët në fjallë rrezikojnë të penalizohen nga klubi dhe autoritetet për veprimin e kryer.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy