FOTOT: Artistët? Ja kush e drejton realisht protestën për “Teatrin”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Protesta e sotme, edhe pse u tha se nuk do të ishte politike dhe do të drejtohej nga artistët, në fakt ka qenë fund e krye një protest politike.

Mjafton të shohësh fotot e mëposhtme, ku shihen herë Basha e herë Kryemadhi, duke iu dhënë porosi vesh më vesh vëllezërve Budina dhe personazheve të tjerë, për të kuptuar se kush e drejtonte protestën.

Në mbyllje të protestës, Robert Budina, pasi ka marrë porosi në vesh nga Lulzim Basha, ka thënë se protesta e ardhshme do të mbahet të mërkurën, pasi nesër do hanë darkën e Kadrit.

(TemA)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy