FOTOT: Të hutuar dhe të ngrirë në Kuvend, covid-19 i ka marrë deputetëve… buzëqeshjen

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Duket se pandemia Covid-19 ka ndikuar në humorin edhe të deputetëve.

Ndryshe nga herët e shkuara kur ata shfaqeshin plot gjallëri dhe në humor me njëri tjetrin, së fundmi ata kanë qenë të hutuar dhe të ngrirë.

Më poshtë po përcjellim disa nga fotografitë e shkrepura sot në Kuvend. (TemA)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy