Lulzim Basha: Rama ka marrë fund dhe do ta çoj në burg, shumë shpejt do të çlirojmë Shqipërinë se sot lindi shpresa

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pas mbylljes së protestës kryedemokrati Lulzim Basha ka dhënë një prononcim për media ku ka kërkuar bashkimin e qytetarëve në protestat në vijim për largimin e kryeministrit Edi Rama.

Ai ka garantuar se do të jetë në krah të protestuesve dhe se kur të marrë qeverinë do të çojë në burg rivalin e tij politik Rama.

vijon

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy