“Me apo pa COVID, të gjithë vdesin një ditë”/ Gruaja shpërthen në avion (VIDEO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Me apo pa COVID, të gjithë vdesin një ditë”/ Gruaja shpërthen në avion (VIDEO)

Një grua e nervozuar u nxor nga avioni sepse refuzoi të mbante një maskë fytyre. Gruaja skoceze po udhëtonte nga Belfast për në Edinburg më 18 tetor. Ajo u kap në video teksa u ulëriste me të madhe pasagjerëve të tjerë se duhet të fillojnë të jetojnë jetën sepse me apo pa virus, të gjithë do të vdesin një ditë.

 

“Ju duhet të jetoni. Të gjithë vdesin një ditë, ju e dini këtë. Çdo trup vdes. Është apo korona, të gjithë vdesin. E vetmja gjë që është e vërtetë.”

 

Advertisement

 

Një stjuardesë e acaruar i kërkon të zbresë nga avioni menjëherë. Pasagjerja e revoltuar i kthehet ashpër më pas edhe stjuardesës.  Ajo u arrestua nga policia dhe tani është nën hetim.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy