Me qese në kokë dhe pranga në duar/ Përkthyesja gjendet e pajetë në shtëpinë e saj

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një përkthyese nga Ukraina është gjetur e pajetë në apartamentin e saj në Turqi. Koka e saj ishte e mbuluar me një qese plastike, ndërsa duart i kishte të prangosura.

30-vjeçarja Kristina Novitskaya nuk kishte shenja dhunë në trupin e saj.

Ndërkohë, policia lokale dyshon se bëhet fjalë për vetëvrasje. Mirpëo, miqtë e 30-vjeçares shprehen se Kristina nuk do të merrte kurrë këtë vendim dhe se shfaqej gjithmonë e lumtur.

Ndër të tjera, ata thanë se nuk fliste shumë për jetën e saj private në Turqi. Përveç pëkthimit, ajo punonte edhe si instruktore kërcimi.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy