VIDEO/ Në lot dhe me pranga në duar, Neritan Liçaj: Kam 25 vite aty, çfarë po bëni more

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Neritan Liçaj është shoqëruar në komisariat nga policia e Tiranës .

“Çfarë po bëni more, çfarë po bëni? Kam 25 vite aty” dëgjohen fjalët e Liçaj, teksa policët e fusin në furgon për ta çuar në komisariat.

Liçaj është nxjerrë me lot në sy dhe me pranga në duar nga Teatri Kombëtar.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy