Pendohet Monika Kryemadhi: Nuk lëviz më nga sheshi unë do rri pa limit, është faji im që kam bërë shumë kompromise! Më fal o Neritan Licaj që s’bëra sa duhet për të mbrojtur teatrin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi tha mbrëmjen e sotme se do të qëndrojë e ulur në shesh pa limit.

Monika Kryemadhi tha se i kërkon falje Neritan Licajt dhe Kadri Roshit që nuk ka bërë sa duhet për ta mbrojtur Teatrin.

“Faji im është që kam bërë kompromise. Por këto i kam bërë për hir të stabilitetit” – tha ajo.

Kryemadhi shtoi se po qëndron në shesh si qytetare dhe me këtë gjest kërkon t’i shprehë ndjesën e saj njerëzve.

Advertisement

Ajo theksoi se të huajve nuk i dhimbset teatri jonë dhe se u kujtuan të flisnin vetëm pasi u prish.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy