FOTOT/ Neritan Liçaj mbaron fjalimin dhe shkon merr bekimin e Bashës: Bravo, na nderove

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Se kush i frymëzon ata pak artistë që vazhdojnë të protestojnë, mjafton të shihni fotot e mëposhtme.

Neritan Liçaj, pasi ka përfunduar fjalimin e tij kundër Ramës, ka zbritur dhe ka shkuar direkt tek Basha, për të marrë përgëzimet e këtij të fundit.

I meriton në fakt, pasi e ka bërë mirë punën e tij.

(TemA)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy