Neritan Liçaj flet pas shembjes së teatrit: Sa do doja të mbyllja sytë dhe kur t’i hapja godina të ishte sërish aty

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Neritan Liçaj flet pas shembjes së teatrit: Sa do doja të mbyllja sytë dhe kur t’i hapja godina të ishte sërish aty

Aktori Neritan Liçaj në një reagim thotë se një pjesë e tij ka vdekur tani nën rrënojat e Teatrit.

Por, siç shkruan ai në Facebook, nën ato rrënoja sipas tij janë edhe dy kufoma, ajo e Edi Rams dhe Erion Veliajt.

“Do të doja të mbyllja sytë për një çast dhe kur ti hapja,Teatri Kombëtar të ishte sërish aty.

Por për fat të keq ka vetëm rrënoja!

Advertisement

Një pjesë e imja ka vdekur nën ato rrënoja, por pjesa tjetër e mbetur është më e fortë se kurrë!

Ka dhe dy kufoma nen ato rrënoja së bashku me pjesën time të vrare. Rama dhe Veliaj!

Me vjen keq që ajo pjesë e imja e mbetur aty, do qelbet nga kermezimi i dy kufomave”, shprehet Liçaj.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy