MEMET: “Shyqyr që shpëtova Bashën dhe Kryemadhin nga fadroma se e kishin ndarë mendjen”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Krahas tensioneve dhe reagimeve të shumta, si çdo protestë shqoërohet edhe me meme pikante.

Më poshtë po përcjellim disa prej punimeve të cilat kanë ironizuar situata të ndryshme.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy