REPLIKAT/ Rama: Vdiqe që të rrihesh, por nuk e merr mundimin askush! Lela: Do të doja të bëja një mallkim plakash tani

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kreu i qeverisë, Edi Rama është përplasur sërish me gazetarin Alfred Lela.

Gazetari Lela tha se edhe në godinën e rikonstruktuar Rama kishte vendosur një bunker, gjë që tregonte se ai kishte pasur ‘dorë’ në arrestimin e ndërtestës.

Më pas në studio është ndezur sërish debati lidhur me dhunën e ushtruar ndaj gazetarit më 17 maj.

PJESË NGA BISEDA:

Advertisement

Lela: Prishni Teatrin dhe mbani bunkartin. Madje kur dola tani për të shkuar në banjo pashë një bunker. Shija juaj ajo.

Rama: Ku mo?

Lela: Ua tregoj unë por hajdeni me mua se kam frikë se më rrahin prapë.

Rama: Vdiqe që të rrihesh, por nuk të rreth njeri

Advertisement

Lela: Do të doja të bëja një mallkim plakash tani.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy