Tmerr/ Burri djeg gruan në mes të rrugës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vdekje tragjike për nënën e tre fëmijëve në Francë. Ish-bashkëshorti i saj e dhunoi disa herë gjatë ecjes ditore dhe më pas e dogji të gjallë, sipas raportit të policisë franceze.

Ngjarja e tmerrshme ndodhi në lagjen Merignac , pranë aeroportit Bordeaux në Francën Jugperëndimore.

Advertisement

Referuar mediave të huaja, gruaja 31-vjeçare u ndoq nga ish-bashkëshorti 44-vjeçar. Më pas ai e dhunoi dhe i hodhi benzinë e i vuri flakën.

Ata ishin të ndarë, ndërsa fëmijët e tyre, të moshës tre, shtatë dhe 11 vjeç, jetonin me nënën e tyre.

Advertisement

Autori u arrestua i armatosur me një rrip të mbushur me municion, gjysmë ore pas vrasjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy