Video/ 3-vjeçari shpëtohet pas 43 orësh nën rrënoja

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Video/ 3-vjeçari shpëtohet pas 43 orësh nën rrënoja
Një tjetër fëmijë i mitur është shpëtuar nga rrënojat në orët e para të mëngjesit të kësaj të mërkure.

Pasi kishte kaluar më shumë se 43 orë nën rrënoja, fatmirësisht ekipet e shpëtimit nxorrën nga rrënojat 3 vjeçarin Arif Kaan i cili kishte mbetur i bllokuar nën pllaka betoni dhe armaturë në Kahramanmaras në temperatura nën zero gradë.

 

Babai i tij, Ertugrul Kisi, shpërtheu në lot pasi pa që Arifi shpëtoi dhe u dërgua me shpejtësi në një ambulancë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy