VIDEO/ Aktori Ervin Bejleri përleshet me policinë te Teatri: Do ju q* robt by******t, a ju q****a motrën

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Aktori Ervin Bejleri përleshet me policinë te Teatri: Do ju q* robt by******t, a ju q****a motrën

Aktori Ervin Bejleri është përplasur me policinë gjatë mbrëmjes së djeshme.

Bejleri ka shtyrë me forcë efektivët e policisë, në përpjekje për të çarë kordonin.

Ai është shfaqur tepër i revoltuar, ndërsa nuk është kursyer me fjalorin.

Bejleri ka shfryrë ndaj efektivë të policisë.

Advertisement

A ju q****a motrën ju q****a. Nuk keni shanse brenda, do ju q* robt by******t. Mes natës si kusarë, a keni fëmijë apo jo. Unë kam ardhur këtu për fëmijën tim, jo për muret dhe tullat”, është shprehur Bejleri i revoltuar.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy